Sale konferencyjne i bankietowe


Konferencje i bankiety

Hotel Woiński SPA **** dysponuje komfortowym zapleczem konferencyjnym i bankietowym. Organizujemy: konferencje, szkolenia, eventy, seminaria, targi i warsztaty a także bankiety i pozostałe spotkania firmowe i biznesowe. Najwyższa jakość obsługi, doskonała kuchnia, atrakcyjna oferta konferencyjno-szkoleniowa.

Oferujemy nowoczesne, klimatyzowane sale konferencyjne i szkoleniowe. Proponujemy 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 160mkw, z najwyższej jakości sprzętem Audio-Video. Te wielofunkcyjne, eleganckie pomieszczenia dają możliwość organizacji zarówno ponad 160-cio osobowych konferencji czy kongresów, jak i mniejszych, kameralnych spotkań biznesowych.

Zaufało nam wiele firm z całej Polski.

2 sale konferencyjne,

200m2 powierzchni,

160 osób łącznie na 2 salach.

Doskonała lokalizacja

Bliskość autostrady A2 zapewnia łatwy dojazd z Poznania, Łodzi czy Warszawy, a droga ekspresowa S3 z Wrocławia, Legnicy czy Zielonej Góry.

Za oknem rozciąga się piękny widok na panoramę jeziora i jego zielone, leśne nadbrzeże. Położenie hotelu zapewnia uczestnikom ciszę i spokój w trakcie spotkania, a mnogość atrakcji w hotelu i okolicy, doskonałą rozrywkę w czasie wolnym.

Sale konferencyjne:

 
~ Wielkość
horseshoe
teatralne
horseshoe
szkolne
horseshoe
podkowa
cena  

Sala nr 1      Sala nr 1

100 m2 80 60 60 en- 400zł, tag - 600zł opis Zapytaj

Sala nr 2       Sala nr 2

100 m2 85 60 60 bis zu 5 Stunden - 400zł, tag- 600zł opis Zapytaj

Sala nr 1&2      Sala nr 1&2

200 m2 165 120 - bis zu 5 Stunden - 800zł, tag - 1000zł opis Zapytaj

Sala nr 1

100m2 Zapytaj Tabelka

Klimatyzowana sala wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AV. Doskonała na konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i uroczystości rodzinne.


Sala nr 2

100m2 Zapytaj Tabelka

Klimatyzowana sala wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AV. Doskonała na konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i uroczystości rodzinne.

Sala nr 1&2

200m2 Zapytaj Tabelka

Klimatyzowana sala jest połączeniem sali 1 i 2, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AV. Doskonała na konferencje, seminaria, spotkania biznesowe i uroczystości rodzinne.

Bogata oferta gastronomiczna

Uczestnikom konferencji proponujemy poczęstunek dopasowany do charakteru wydarzenia.

W naszej ofercie sprawdzone propozycje kateringu zarówno na szkolenia jak i różnego rodzaju spotkania biznesowe: przerwy kawowe, lunche, uroczyste kolacje, bankiety z muzyką na żywo, a nawet biesiady grillowe.

Komfortowe zakwaterowanie

dla uczestników i prelegentów

56 LUKSUSOWYCH POKOI

zaprojektowanych zarówno do pracy jak i odpoczynku. Pokoje w różnych standardach i wielkościach. Wszystkie w eleganckiej stylistyce i z bogatym wyposażeniem. Możliwy wybór pokoi z widokiem na jezioro Lubiąż i prywatnymi tarasami.

Oferta cenowa

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę uszytą na miarę.

Zadzwoń lub napisz:

+48 95 755 75 76, kjuruc@woinskispa.pl

Co po konferencji?

Odpocznij po ciężkim dniu zajęć!

Zobacz jakie atrakcje oferuje hotel i okoliczna przyroda.

Chcesz spędzić swój wolny czas aktywnie, relaksując się w SPA&Wellness czy po prostu odpocząć? Mamy na to sprawdzone metody!

Imprezy integracyjne

Skutecznie łączymy profesjonalne spotkania biznesowe z odprężającym relaksem w SPA bądź organizujemy imprezy tematyczne, dostosowane do charakteru pobytu i potrzeb naszych Gości.

Sprawdź nasze propozycje na udane imprezy integracyjne, spotkania firmowe i biznesowe. Eventy, bankiety, biesiady, uroczyste kolacje.