Królestwo dobrego smaku


Restauracja & Lounge

Restauracja to serce hotelu. Tutaj przekazujemy swoją miłość do jedzenia i pasję tworzenia, odkrywania i łączenia aromatów i smaków. Tą miłością chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

TEKST

Unikalną atmosferę naszej restauracji tworzy wystrój pełen naturalnego światła oraz widok na jezioro i zieleń lasów sosnowych. Restauracja przy której znajduje się taras z bezpośrednim zejściem nad jezioro, to wspaniałe miejsce na rodzinne biesiadowanie, romantyczną kolację czy biznesowy lunch.

Jesteśmy otwarci!

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji. Przyjmujemy również zamówienia do pokoju lub na wynos. Najlepiej jednak smakują dania podane na naszym słonecznym tarasie z widokiem na jezioro i las.

Godziny otwarcia:

⏰ pn-nd | 12:00 - 21:30

Rezerwacja stołu:

+48 95 755 75 55

rezerwacja@woinskispa.pl

Nasza kuchnia

Świeżość i smak

Proponujemy sprawdzone i lubiane przepisy, często w nietuzinkowym wydaniu. Bazujemy na świeżych produktach wysokiej jakości i składnikach, które lubimy łączyć w niebanalny sposób.

Coffee Lounge

Doskonałe miejsce na spotkanie w miłej atmosferze z rodziną bądź przyjaciółmi. Bogata oferta kaw i aromatycznych herbat, jak i wykwintnych cocktaili zaspokoi Państwa pragnienia.

Organizacja imprez

Imprezy integracyjne, firmowe, spotkania rodzinne, wesela i wiele innych...

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, w celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z działem marketingu:

+48 95 755 75 76, kjuruc@woinskispa.pl

Zobacz menu