Królestwo dobrego smaku


Restauracja & Lounge

Restauracja to serce hotelu. Tutaj przekazujemy swoją miłość do jedzenia i pasję tworzenia, odkrywania i łączenia aromatów i smaków. Tą miłością chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

TEKST

Unikalną atmosferę naszej restauracji tworzy wystrój pełen naturalnego światła oraz widok na jezioro i zieleń lasów sosnowych. Restauracja przy której znajduje się taras z bezpośrednim zejściem nad jezioro, to wspaniałe miejsce na rodzinne biesiadowanie, romantyczną kolację czy biznesowy lunch.

Jesteśmy otwarci!

Choć działamy w nieco zmienionej formie, wciąż jesteśmy dla Państwa otwarci. Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji. Przyjmujemy również zamówienia do pokoju lub na wynos. Najlepiej jednak smakują dania podane na naszym słonecznym tarasie z widokiem na jezioro i las.

Godziny otwarcia:

⏰ pn-pt | 12:00 - 20:00

⏰ sb-nd | 12:00 - 22:00

Rezerwacja stołu:

+48 95 755 75 55

rezerwacja@woinskispa.pl

Nasza kuchnia

Świeżość i smak

Proponujemy sprawdzone i lubiane przepisy, często w nietuzinkowym wydaniu. Bazujemy na świeżych produktach wysokiej jakości i składnikach, które lubimy łączyć w niebanalny sposób.

Coffee Lounge

Doskonałe miejsce na spotkanie w miłej atmosferze z rodziną bądź przyjaciółmi. Bogata oferta kaw i aromatycznych herbat, jak i wykwintnych cocktaili zaspokoi Państwa pragnienia.

Organizacja imprez

Imprezy integracyjne, firmowe, spotkania rodzinne, wesela i wiele innych...

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, w celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z działem marketingu:

+48 95 755 75 76, kjuruc@woinskispa.pl

Zobacz menu