Wypad z przyjacielem lub przyjaciółką


Znajomi w hotelu

Hotel Woiński SPA , to idealne miejsce na wspólny wypad z przyjaciółka, przyjacielem, bądź w gronie znajomych. Spędźcie wspólnie niezapomniane chwile pełne zabawy!

punkty

Nie ważne czy planują Państwo krótki wyjazd na weekend ze znajomymi, kilkudniowy wakacyjny pobyt z przyjaciółmi, czy dłuższy urlop z paczką kumpli. U nas znajdziecie wszystko czego szukacie aby się dobrze zabawić. Hotelu Woiński SPA to miejsce, gdzie można zorganizować także urodziny, wieczór panieński, czy wieczór w męskim gronie.

Jak spędzić czas

Pobliskie jeziora są rajem dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych i amatorów spędzania wolnego czasu na wodzie. Zapraszamy więc na ryby, łódki, kajaki czy rowery wodne.

Tutejsze bezkresne lasy od przyciągają również miłośników rowerów oraz pieszych wycieczek. Właśnie tu mają początek szlaki piesze i rowerowe, które są doskonałym pomysłem na aktywny wypoczynek w gronie znajomych.

Przyjemności w SPA

Dla Niej i dla Niego

Poznaj niepowtarzalny klimat który tworzą nasze nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.
Masaże odprężające i lecznicze, zabiegi pielęgnacyjne i specjalistyczne, kąpiele, rytuały.

Podróż do krainy zdrowia i relaksu

Pokoje i apartamenty

Przestronne i jasne pokoje. Bogate wyposażenie i elegancka stylistyka. Możliwy wybór pokoi z pięknym widokiem na jezioro Lubiąż i pobliski las.


Zadzwoń i zarezerwuj

pokój z tarasem i widokiem na jezioro

w najlepszej cenie!

Tel: 95 755 75 55
lub zarezerwuj online

rezerwacja